Anasayfa » Servislerimiz » Bursa Petek Temizleme

Bursa Petek Temizleme

Bursa Petek temizliği

Kış mevsiminin gelmesi ile birlikte ısınma ihtiyacı oldukça artacaktır. Firmamız hem merkezi sistemli evlerin hem de doğalgaz sistemi ile ısınan evlerin peteklerinin bakım ve onarım işini üstlenmiştir. Peteklerin kış soğukları gelmeden muhakkak temizlenmesi gerekmektedir. Bunun nedeni ise peteklerin içinde kalan suyun petekleri tıkaması ve ısınmanın daha minimum düzeyde olmasıdır.

Kış ayları boyunca yanan peteklerin odaları ısıtması için peteğe giden boruların içlerinden sıcak su geçer. Ancak yaz aylarının gelmesi ile beraber petekler yakılmaz ve sıcak su akışı peteklerin arasında sağlanmaz. Bunun akabinde sıcak su peteğin içinde kalarak oraya nüfuz eder ve bir sonraki kış için sorun teşkil eder.Siemens Petek Temizleme

Öyle ki o petek temizlenmezse bir sonraki sene peteği besleyen borulardan geçen su miktarı daha az olacaktır. Sıcak su miktarı azaldığında ise peteğin odaya verdiği sıcaklık azalacaktır. Çünkü peteğin içine basılan su son derece de azalmıştır. İşte firmamız kış başlamadan önce peteklerinizin içindeki boruları ve peteklerinizi temizleyerek ısınma probleminizi daha başlamadan ortadan kaldırmaktadır.

Peteklerin içeriğindeki çamurumsu tabakanın temizliğini kimyasallarla sağlıyoruz!
Bursa Petek Temizleme sıcak su kalıntılarını temizlemesinin yanı sıra yaptığı bakım ve temizleme işlemi size bütün bir kış boyunca yetecektir. Peteklerin içeriğinde sürekli olarak dönmekte olan su zaman içinde çamurumsu bir tabaka oluşturmakta ve bu durum peteklerinizin tıkanmasına sebebiyet vermektedir. Yani kış başlamadan yaptıracağınız bir petek temizleme işi size bütün bir kış boyunca sorunsuz ısınma olarak geri dönecektir. Peteklerin ev sahipleri boyunca temizlenmesi mümkün değildir ve bunu denememeniz önemle rica olunur.
Bunun için kalifiyeli elemanlara sahip olan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra firmamız bu servis bakım onarım ve temizleme işlemlerini son derece uygun ücret karşılığında ve bundan daha da önemlisi çok kısa bir zamanda hallederek sizi bu mağduriyetten kurtarmayı kendine amaç edinmiştir. (0224) 453 53 43  numaralı telefondan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Share Button

Check Also

Siemens Servis Ücreti

Siemens Servis Ücreti

Siemens Servis Ücreti Simens markalı ürün elinizde mutlaka servis ücreti alırız bu servis ücreti genellikle …

0549 453 53 43