Anasayfa » Kurumsal » Bursa’da Siemens Servisi

Bursa’da Siemens Servisi

Hayatımızı kolaylaştırmak için bazı teknolojik aletler kullanırız. Bunlardan bazıları kombiler, klimalar, çamaşır makinaları, bulaşık makinaları ve buzdolapları gibi beyaz eşya diyerek sınıflandırdığımız ürünlerdir. Bu ürünlerin bozulması durumunda ihtiyacımız olan servis hizmetidir. Bu servislerden biride bursa civarında bulunan Siemens markalı ürünlerin tamirini ve bakımını yapan Bursa Siemens servisidir. Bursa Siemens servisi ile irtibata geçebilmeniz için çeşitli yollar vardır.

Bunlardan birisi 0224 453 53 43 numaralı telefonu arayarak servis talebinde bulunmak, sitede yer alan canlı destek menüsüne bakarak servis talebinde bulunmak ve yine site de bulunan servis talep formunu doldurmak. Bunlardan herhangi biri ile servis talebinde bulunduğunuzda elemanlar sizinle irtibata geçerek size bir gün ve bir saat belirleyerek bozuk olan eşyanızın tamir edilmesini sağlayacaktır.

Genelde bu tamir işlemleri bir günden fazla sürmese de eşyanızın tamir edilmesi ile ilgili bu süre uzayabilir ancak bu tamir sürecinde kullanılacak olan yöntemler bu tamir edilecek eşyanın sahibi ile ortak bir görüşten sonra seçilir. Firmamız bu hizmeti size verirken oldukça dikkatli davranır ve tek amacı sizin memnuniyetini sağlamaktır. Tamir esnasında herhangi bir parçanın değiştirilmesi gerektiğine kanaat getirilse bu değişim yine orijinal parçalar ile yapılır.

Bursa genelinde hizmet veren Bursa Siemens servisi haftanın altı günü size bu hizmeti sunmaktadır. Bu altı gün içerisinde hizmeti sunduğu saatler sabah saat sekiz ile akşam saat sekiz buçuktur. Bu sürelerde servisimize başvurduğunuz takdirde en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. Eğer Siemens markalı ürünlerinizde bir sıkıntı varsa getireceğiniz adres burası olmalıdır.

Bu tercihinizden dolayı asla pişman olmayacaksınız. Bursa’nın bir numaralı servisi olan bu firmamız her zaman sizin yardımınıza koşacaktır. Siemens markalı ürünlerinizi bize getirin.

Share Button

Check Also

servis nasıl yapılır

Servisimiz nasıl çalışır?

Beyaz eşyanın kullanımı son derece kolay olmasına rağmen bakımı çok zor olan bir üründür. Bunun …

0549 453 53 43