Anasayfa » Kurumsal » Bursa Siemens Servisi

Bursa Siemens Servisi

Bursa Siemens Servisi

Bursa genelinde Siemens marka beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınız için hizmet vermekte olan Bursa Siemens Servisi alanında uzman ekipler ile teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Şirketimizin en temel prensipleri arasında cihazların kusursuz bir şekilde bakım ve onarımını sağlamak tam müşteri memnuniyeti sağlamak, cihazlarınıza garantili bir şekilde bakım ve onarım hizmetleri sunmaktır.

Bursa Siemens Servisi

Neden Bursa Siemens Servisi tercih edilmelidir?

Bizi tercih etmenizdeki en önemli etken cihazlarınızın en kısa zaman dilimi içinde bakım ve onarım hizmetlerinin sağlanması olacaktır. Ekiplerimiz sizlere kusursuz bir şekilde hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Bizi tercih eden müşterilerimiz bilir ki kendi içimizde yetiştirmiş olduğumuz personel kadromuz tam müşteri memnuniyeti elde edebilmek adına öncelikli olarak iş güvenliği tedbirlerini sağlamakta sonrasında ise cihazlar için gerekli bakım ve onarım hizmetlerini sunmaktadır.

Peteklerin temizliği ve kombi bakımı Bursa’nın favorisi;

Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan Bursa Siemens Servisi petek temizliği ve kombi bakımı ile ilgili olarak sizlere kusursuz bir hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Çekirdekten yetişme personel kadromuzu kendi içimizde en iyi şekilde eğitiyor ve cihazlarınızdaki sorunların çok kısa bir zaman içinde giderilmesini sağlıyoruz. Bursa halkının favori tercihleri arasında yer alan şirketimiz cihazlarınız için en uygun ödeme koşulları ile bakım ve onarım fırsatlarını sizlere sunmaktadır.

Vizyonumuz;

Kültürel değerlerimize, insanlığa ve doğaya önem veren güçlü bir şirket oluşumuz, yenilikçi ve bilim ışığında içinde bulunduğumuz sektöre en uygun değerleri sunabilmek adına şehrimizin ihtiyacı olan Siemens servis ihtiyaçlarını karşılamayı hedef edinmiş bulunmaktayız.

Misyonumuz;

Şirket personelimiz ve çalışma ortaklarımızın yanı sıra müşterilerimizin en uygun koşullar altında memnuniyetini sağlamak ve gelişmekte olan teknoloji ile paralel bir büyüme sağlamayı amaç edinmiş olan şirketimiz kusursuz bir müşteri memnuniyetini misyon edinmiştir.

Share Button

Check Also

Bursa’da Siemens Servisi

Hayatımızı kolaylaştırmak için bazı teknolojik aletler kullanırız. Bunlardan bazıları kombiler, klimalar, çamaşır makinaları, bulaşık makinaları …

0549 453 53 43