Anasayfa » Şubelerimiz » Nilüfer Siemens Servisi

Nilüfer Siemens Servisi

Nilüfer Siemens servisi

Siemens markası son yıllarda adından oldukça fazla sık söz ettirmeye başlayan bir marka olmaya başlamıştır. Bunun nedeni ürünlerinin son derece kaliteli ve kullanışlı olmasıdır. Bunun yanı sıra yabancı kaynaklı bir marka olduğu için bakım onarım ve tamirat işleri son derece zor ve zahmetli olabilmektedir. Eskilerde Siemens markası bu kadar revaçta değil iken sonralarda kalitesinin arttırmasıyla beraber tercih edilme oranı da son derece yüksek düzeylere ulaşmıştır.

Nilüfer Siemens ServisiYeni evlenen çiftlerin özellikle tercih ettiği marka olan Siemens markasının bakım onarım ve tamirat gibi her türlü işlemlerini firmamız üstlenmiş bulunmaktadır. Kurumsal bir firma olarak hizmet veren Nilüfer Siemens servisi sizin içinde hizmet vermekten onur duyacaktır. Bozulan ya da onarılmayı bekleyen beyaz eşyanız için bizi aramanız ve adresinizi bırakmanız yeterlidir. Ayrıca firmamız sadece Siemens marka ürünleri tamir etmekle kalmaz diğer her marka ürün ve beyaz eşyalarınızın da tamir bakım ve onarım işlemlerini yapmaktadır.

Bursa’nın her yerinde servis hizmetleri sunuyoruz;

Bunun için Nilüfer ilçesinde ikamet etmenize gerek yoktur nerede ikamet ederseniz edin size bir telefon kadar uzaklıktayız. Nilüfer merkezli çalışmamıza rağmen bize (0224) 453 53 43  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Bizi aradıktan sonra firmamız personelleri sizinle kısa bir sohbet yaparak beyaz eşyanızın sorununu anlamaya çalışırlar ve adresinizi ziyaret ederek ona göre ekipmanlarını yanlarında getirerek sizin mağduriyet sürenizi en aza indirmeyi amaç edinirler.

Bursa’nın neresinde olursanız olun size hizmet verebilmekle beraber nilüfer dışında ikamet etseniz dahi firmamız bundan her hangi bir ek ücret talep etmemektedir. Firmamızın her müşterisine eşit ve aynı saygı çerçevesi içinde davranmasının nedeni çok köklü bir firma olmamız ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermemizden kaynaklanmaktadır. Her türlü beyaz eşya tamiri ve onarımı itinayla yapılır.

Share Button

Check Also

Kaplıkaya Siemens Servisi

Kaplıkaya Siemens Servisi

Kaplıkaya Siemens Servisi Birçok kez bizleri tercih eden müşterilerimize destekler sunduk bu ihtiyaçları zamanında karşılamak …

0549 453 53 43