Anasayfa » Şubelerimiz » Osmangazi Siemens Servisi

Osmangazi Siemens Servisi

Osmangazi Siemens Servisi

Siemens elektronik ve beyaz eşyalarda bir hayli öne çıkan bir markadır. Bu marka dünya çapında bir marka olduğu için ürünlerin ve beyaz eşyaların bakım onarım ve tamirat işlemi bir hayli zahmetli bir iştir. Ancak bizim firmamız Osmangazi Siemens Servisi bu işi son derece basite indirgemiş olup Bursa’da ikamet eden müşterilerimize hizmet vermektedir. Bursa Siemens Servisi Osmangazi şubesi hizmetinizdedir ve Bursa’nın her tarafına hizmet vermektedir.Osmangazi Siemens Servisi

Bakım onarım ve tamirat işlemleriniz için bir telefon uzağınızdayız. Osmangazi ilçesinde bulunan şubemiz Bursa’nın merkez şubesidir. Yani dilerseniz şubemize gelerek beyaz eşyalarınızla ilgili sıkıntılarınızı bize iletebilir ve sorunun ne olduğu hakkında bize bilgi verebilirsiniz. Bizde gerekli işlemlerden sonra adresinizi alır ve hemen ertesi gün sizi ziyaret ederek arızası olan ev eşyanızın bakım ve onarım işini ve gerekirse tamirat işini güvenli bir şekilde gerçekleştiririz.

Bursa merkezli teknik servis hizmetleri;

Firmamız Bursa merkezli olduğu için tamirat bakım ve onarım işlemlerini de son derece makul ücretler karşılığında yapmaktadır. Oysaki diğer firmalar bu markanın bakım ve tamirat işleri için daha yüksek ücretler talep etmektedirler. Bizim firmamızı diğerlerinden ayıran özellik ise Bursa merkezli olmamız ve bizimle yüz yüze görüşme imkânınızın olmasıdır. Siemens markası son derece kaliteli ve pahalı bir marka olduğundan parçaları da aynı şekilde pahalı olabilmektedir. Lakin bizi tercih eden bireyler bu konuda rahat olabilir piyasanın en uygun fiyatlarla bakım onarım hizmetleri vermekte olan şirketiyiz.

Yani sizin ürününüz bozulduğunda bunu kendi başınıza halletmeye kalkarsanız yüksek ücretler ödemek zorunda kalabilirsiniz. Siemens ürünlerini tamir etmek kadar sökülen parçaları yerine aynı şekilde monte edebilmek de önemlidir. Osmangazi Siemens Servisi çalışanları bu konuda özel eğitim almış olduklarından ve yıllardır bu işleri yaptıklarından dolayı artık tecrübe kazanmışlardır. Sizde firmamızdan yardım almak isterseniz (0224) 453 53 43 numaralı telefondan bize ulaşabilir ve elemanlarımıza bilgilendirmek yaparak adresinize gelmemizi sağlayabilirsiniz.

Share Button

Check Also

Kaplıkaya Siemens Servisi

Kaplıkaya Siemens Servisi

Kaplıkaya Siemens Servisi Birçok kez bizleri tercih eden müşterilerimize destekler sunduk bu ihtiyaçları zamanında karşılamak …

0549 453 53 43