Anasayfa » Kurumsal » Servisimiz nasıl çalışır?

Servisimiz nasıl çalışır?

servis nasıl yapılırBeyaz eşyanın kullanımı son derece kolay olmasına rağmen bakımı çok zor olan bir üründür. Bunun nedeni ise ev bireylerinin bunları sıkça kullanması ancak bakımlarını hiç yapmamasıdır. Örneğin bir çamaşır makinesi her evde haftada bir kullanılırken bozulana kadar asla bakım ve onarımı yapılmaz. Ancak makinede bulunan sistem bunun tam aksini söylemektedir. Yani kullandığınız deterjandan tutun da makineye giden suyun kalitesi daha makinenizin ömrünü etkilemektedir. Bu konularda ise tüketicilere ve kullanıcılar bilgilendirme yapılmadığı için o bireyler de bu konularda bilinçsiz davranarak hem makinelerin ve beyaz eşyaların ömürlerini azaltırlar hem de tamir işlemlerine çok fazla para verirler. Ancak bizim firmamız bu tamir ve bakım işlerini son derece uygun ücretlere yaparak ve sonrasında sizleri bu konuda bilinçlendirerek sizleri bu zahmetten kurtarmaktadır.

Uygun bir fiyat çıkardıktan sonra bu fiyatı sizin onayınıza sunmadan kesinlikle makinenize dokunulmaz. Bunun sebebi ise tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olmamızdan kaynaklanmaktadır. Sizde memnun kalmak istiyorsanız ve beyaz eşyanız her ay tamire gitsin istemiyorsanız bizim sitemizi tercih ederek kendinizi bu dertten kurtarabilirsiniz.

Servisiniz nasıl çalışır?

  • Servisimiz telefonla randevu sistemi ile çalışmaktadır.
  • İlk olarak telefon ile randevu alır ve kendiniz size gelmemiz için bir gün belirlersiniz.
  • Sonrasında o gün ve saatte ekibimiz size gelerek makinenin içini açarlar ve bakarlar.
  • Sonrasında ücretin ne kadar olacağını sorarlar ve onay isterler
  • Onay vermezseniz makineyi toplar ve hiçbir ücret talep etmezler.
  • İşleme onay verirseniz aynı gün içerisinde makineyi tamir ederek çalışır konuma getirirler.
  • Sonrasında size form verirler.
  • Bu form garanti yerine de geçmektedir.
Share Button

Check Also

Bursa’da Siemens Servisi

Hayatımızı kolaylaştırmak için bazı teknolojik aletler kullanırız. Bunlardan bazıları kombiler, klimalar, çamaşır makinaları, bulaşık makinaları …

0549 453 53 43