Anasayfa » Servislerimiz » Siemens Buzdolabı Servisi

Siemens Buzdolabı Servisi

Siemens Buzdolabı servisi

Beyaz eşya sektöründe adından oldukça fazla söz ettiren firmamız Siemens marka buzdolabı cihazlarınız için gerekli bakım onarım ve tamir hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve daha birçok beyaz eşyanın tamiri ve onarımını üstlenmiştir.  Firmamız Siemens Buzdolabı Servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığından dolayı bizi tercih ettiğiniz takdirde kesinlikle pişman olmayacaksınız. Yeni evlenen çiftler beyaz eşya seçimlerinde ne yazık ki yüksek paralara düşük kaliteli ürünleri tercih ederler.

Siemens Buzdolabı ServisiBu ürünler çok fazla dayanıklı olmadığından üzerinden çok vakit geçmeden arızalanabilir ya da arıza teşkil etmese bile onarım ve bakım gereken durumlar söz konusu olabilir. En çok bakım ve onarım gerektiren beyaz eşyalardan biri olan buzdolabı içinde bakım ve onarım servisimiz sizin için hizmet vermektedir. Buzdolabının kolay bozulmasının ya da bozulmasa bile ayarlarının gitmesinin sebebi yaz ve kış için ayrı ayrı ayarlarının yapılmasının gerekmesidir.

Alanında uzman teknik servis ekiplerimizden profesyonel hizmetler;

Bu her ne kadar basit bir olay gibi görünse de kalifiyeli elemanlar tarafından yapılması son derece önemlidir. Firmamız istekleriniz doğrultusunda bu konuya ayrıca bir önem vererek buzdolabı servis elemanlarımızı bu konuda eğitmiş ve sizlerin hizmetine sunmuştur. Beyaz eşyaların son dönemlerde fiyatlarının artmasıyla beraber bu eşyaların bakım ve onarımının da ücreti artmıştır.

Ancak firmamız bu alanda her hangi bir ücret artışı yapmamıştır ve aynı ücret üzerinden size hizmet vermeye devam etmektedir. Buzdolaplarının arka kısmında bulunan demir çentik son derece hassas yapıda olup zarar gördüğünde onarılması son derece zordur. Onarılmasının zor olmasının yanı sıra bilinçsiz şekilde onarılmaya çalışılırsa geriye dönüşü zor ve zahmetli olan hasarlar meydana getirebilir.

Sizde firmamızın ayrıcalıklarından yararlanmak ve buzdolabınızın bakım ve onarımını bizim kalifiyeli elemanlarımıza yaptırmak için (0224) 453 53 43 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir ve uygun ücret karşılığında buzdolabınızın tamirini yaptırabilirsiniz.

Share Button

Check Also

Siemens Servis Ücreti

Siemens Servis Ücreti

Siemens Servis Ücreti Simens markalı ürün elinizde mutlaka servis ücreti alırız bu servis ücreti genellikle …

0549 453 53 43