Anasayfa » Servislerimiz » Siemens Klima Servisi

Siemens Klima Servisi

Siemens Klima Servisi

Kış aylarının gelmesiyle birlikte klimaya olan ihtiyaç minimum düzeye indi. Bunun sebebi ise kış aylarındaki soğuklar nedeniyle klimaya ihtiyaç duyulmamasıdır. Ancak unutulmamalıdır ki klima yaz aylarında serinlemeye yaradığı gibi kış aylarında ısınmaya yaramaktadır. Yani klima hem yaz aylarında hem de kış aylarında işimize yarayan zaruri ihtiyaçlarımızdan bir tanesidir. Hal böyle olunca klima arıza ya da bakım onarımı da gerekmektedir. Firmamız ise size bu hizmeti sunmaktadır. Eğer sizde evinizde ya da iş yerinizde klima sahibiyseniz klimanızın belirli aralıklarla bakım ve onarımını yaptırmanız gerektiğinin farkındasınızdır.Siemens Klima Servisi

Klima bakım ve onarım hizmetleri

Firmamız klimanızın bakım ve onarımını kalifiyeli elemanlarımız sayesinde ve son derece uygun ücret karşılığında yapmaktadır. Bunun nedeni ise firmamızın müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasıdır. Bireyler genelde klimalarını yaptırmak için klimanın bozulmasını beklemektedirler. Ancak bu son derece yanlış bir harekettir. Bunun nedeni klima da beyaz eşya kategorisine girdiğinden belirli periyodik aralıklarla bakım ve onarım işinin yapılmasının gerekmesidir. Yani siz klimanızı tamir ettirmek için ille de bozulmasını beklerseniz bozulduğunda size çıkarttığı masraf bakım ve onarım masrafından son derece fazla olacaktır.

Ancak klimanız için belirli periyodik aralıklarla bakım ve onarımı yaptırırsanız klimanız size geri dönüşü olmayan arızalar çıkarmayacak ve bunun yanında son derece düşük ücretlerle klimanızı tamir ettirme imkânı sunacaktır. Klima tamir işlerinde firmamız son derece tecrübeli elemanlar çalıştırmaktadır ve kesinlikle müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğundan dolayı memnun olmama gibi bir imkânınız yoktur.

Bozulan klimamızı yaptırmak için bizim firmamızı tercih ederseniz (0224) 453 53 43 numaradan bize ulaşarak adresinizi bildirebilirsiniz. Bilgi işlem servisimiz sizden adresinizi alarak en kısa sürede işleme koyacak ve telefon üzerinden size sordukları sorular sayesinde klimanızın sorununa bir ön çözüm getirecek ve klima tamiri için geldiklerinde klimayı normal süreden çok daha kısa zamanda tamir edeceklerdir.

Share Button

Check Also

Siemens Servis Ücreti

Siemens Servis Ücreti

Siemens Servis Ücreti Simens markalı ürün elinizde mutlaka servis ücreti alırız bu servis ücreti genellikle …

0549 453 53 43