Anasayfa » Şubelerimiz » Siemens Kombi Servisi

Siemens Kombi Servisi

Siemens Kombi servisi

Merkezi sistemden doğalgaz sistemine geçilmesiyle beraber kombi kullanımı inanılmaz derecede artmıştır. Kombi kullanımının artması bir takım problemleri de beraberinde getirmektedir. Bunlardan bir kaçından bahsetmek gerekirse kombiye su gitmemesi ve kombinin o suyu ısıtmaması başlıca problemlerden bir tanesidir. Bunun başlıca nedeni ise kombinizin barometre basıncının düşmüş olması ya da içeriğindeki aksamında bir takım sorunların meydana gelmiş olmasıdır.Siemens Kombi Servisi

Bireysel olarak çözümleyemeyeceğiniz sorunlar için bize ulaşın;

Bu problemi kişinin kendinin halletmesi mümkün değildir. Bunun içindir ki Siemens Kombi Servisi bu alana da öncelik vererek kombi bakım ve onarım işini de üstlenmiştir. Kombinizin bakım ve onarım işleriniz üstlenen firmamız bu konuda hizmet vermesinin yanı sıra bu işlemi son derece makul ücretlere yapmaktadır. Diğer beyaz eşya tamircileri kombi tamir ve bakımını yaparlarken kombi tamirinin riskli bir iş olduğunu öne sürerek müşterilerinden son derece yüksek ücretler talep etmektedir. Ancak bizim şirketimizin böyle bir talebi yoktur ki tamirat bakım ya da onarım işi her ne olursa olsun son derece uygun ücretler karşılığında size hizmet vermektedir.

Kombileriniz için kusursuz bir bakım onarım fırsatı!

Siemens Kombi Servisi onarımı diğer beyaz eşya bakım ve onarımlarına göre çok daha zahmetli bir iştir. Bunun nedeni ise kombinin doğalgaza bağlı olarak çalıştığından dolayı bazı tehlikeler arz etmesidir. Kombinin yanlış montaj ve onarımlarında küçük kazalar meydana gelir. Bunun içindir ki kombi bakım ve onarımınız güvenilir firmalara yaptırmanız gerekmektedir.

Bizi tercih edin çünkü…

Bursa Siemens Servisi bu konuda kendinden sıkça bahsettiren ve sıfır hata prensibi ile çalışan firmaların başında gelmektedir. Kombi tamir ve bakım işleri için özel olarak eğitim alan çalışanlarımız evinize gelerek kombinizin bakım ve onarımını yapacak ayrıca size verdikleri bilgiler sayesinde de kombinizin daha uzun ömürlü olması için yapmanız ve uygulamanız gereken bilgileri sizlerle paylaşacaklardır. Sizde kombi bakım ve onarım işlerinizi bize yaptırmak isterseniz (0224) 453 53 43 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Share Button

Check Also

Kaplıkaya Siemens Servisi

Kaplıkaya Siemens Servisi

Kaplıkaya Siemens Servisi Birçok kez bizleri tercih eden müşterilerimize destekler sunduk bu ihtiyaçları zamanında karşılamak …

0549 453 53 43