Anasayfa » Servislerimiz » Siemens Servis Ücreti

Siemens Servis Ücreti

Siemens Servis Ücreti Simens markalı ürün elinizde mutlaka servis ücreti alırız bu servis ücreti genellikle ürünleri tamir ettirmediğiniz zaman talep edilir. Talep edilen ücret daha sonradan yaptırmaya karar verirseniz ürünlerinizi verilen bedellerin içeresinden düşünür. Bir servis ücretinin işleme konulması adresinize teknik servisi çağırırsınız ve ürünlerinize genel kontroller arıza tespiti gibi hizmetler verdikleri taktirde sizin aldığınız hizmete karşılık firmamızın talep etti ücrettir bu ücret kapsamında Alınan bedele artı KDV fatura kesilir.

Siemens Servis Bedeli

60₺

Zaman zaman kullandığımız beyaz eşya, kombi, klima cihazları, televizyon cihazları tamir, bakım, montaj ihtiyaçları duyduğumuzda teknik servisten yardım almaktasınız. Biliyorsunuz ki bütün teknik servisler servis ücreti almaktadır ve bu ücretlendirme konusunu da servisin ev ve işyerlerine yani olay yerlerine geldiğinde arıza tespiti için ücret talep edilmektedir.

Servis Ücretinin Fiyatları Neye Göre Verilir; Servis Ücretleri genellikle aynıdır fakat ücretler İl ve ilçe olarak değişmektedir. Yol mesafesine göre de hesaplanmaktadır. Siemens Servisi Bursa için talep bırakmak için bizlere ulaşın.

Share Button

Check Also

Siemens Petek Temizleme

Bursa Petek Temizleme

Bursa Petek temizliği Kış mevsiminin gelmesi ile birlikte ısınma ihtiyacı oldukça artacaktır. Firmamız hem merkezi …

0549 453 53 43