Anasayfa » Şubelerimiz » Yıldırım Siemens Servisi

Yıldırım Siemens Servisi

Yıldırım Siemens Servisi

Siemens markası her ne kadar kaliteli ve kullanışlı olsa da bakımı ve onarım ihtiyacı zaman içinde meydana gelmektedir. Yıldırım Siemens Servisi ise Siemens bakım ve onarımını üstlenmiş firmalardan biridir. Şirketimiz alanında uzman ekipler ile sizlere kusursuz bir şekilde Siemens servis hizmetleri sunmaktadır.Yıldırım Siemens Servisi

Şirketimizin şubelerinden bir tanesi de Bursa’nın Yıldırım ilçesinde bulunmaktadır. Ancak sadece bu ilçedeki müşterilerimize değil diğer her ilçedeki müşterilerimize de hizmet vermektedir. Firmamızı (0224) 453 53 43 numaralı telefondan arayarak adresinizi bildirmeniz yeterlidir. Firmamız çalışanları sizin irtibat bilgilerinizi ve ev adresinizi alarak sizi ziyarete gelecek ve beyaz eşyanızın bakım ve onarımını son derece titiz bir şekilde gerçekleştirecektir. Yıldırım Siemens Servisi diğer firmalardan ayıran diğer bir özellik ise tam donanımlı mobil servis araçları ile çok hızlı bir şekilde servis olanaklarından yararlanmanızı sağlamak olacaktır.

Cihazlarınızda sorun varsa çözümü için bize ulaşın;

Çok kısa bir zaman dilimi içinde cihazlarınızdaki sorunların giderilmesini sağlıyor ve cihazlarınız için gerekli bakım ve onarım olanaklarını sizlere sunuyoruz. Yapılan işlemler sonucunda cihazlarınız için bir yıl boyunca servis garantisi ve yedek parça garantisi sunuyoruz. Tamamen orijinal parçalar sunuyor olan Yıldırım Siemens Servisi alanında profesyonel ekipler ile hizmet vermektedir. Cihazlarınız için kusursuz bir şekilde hizmet vermeyi amaç edinmiş olan ekiplerimiz beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaktadır.

Bursa Siemens Servisi telefonla ulaşabilme kolaylığının yanı sıra dilerseniz şubemizi ziyaret ederek de direkt olarak yüz yüze görüşme fırsatı ile beyaz eşyanızın sorununu bize iletebilirsiniz. Bu durumda da firmamız çalışanları sizinle özel olarak ilgilenecekler ve sorunuzun ne olduğunu hemen orada anlayarak en fazla iki gün içerisinde gelerek sorunu gidereceklerdir. Sizde beyaz eşya bakım onarım ve tamirat işlerinizi bize yaptırmak isterseniz web sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgilerimizi inceleyiniz.

Share Button

Check Also

Kaplıkaya Siemens Servisi

Kaplıkaya Siemens Servisi

Kaplıkaya Siemens Servisi Birçok kez bizleri tercih eden müşterilerimize destekler sunduk bu ihtiyaçları zamanında karşılamak …

0549 453 53 43